Zobacz nasze ceny!

Ilość kcal  
1200 kcal 61 zł
1500 kcal 63 zł
1800 kcal 67 zł
2000 kcal 72 zł
Ilość kcal  
1200 kcal 62 zł
1500 kcal 64 zł
1800 kcal 68 zł
2000 kcal 73zł
Ilość kcal  
1200 kcal 62 zł
1500 kcal 64 zł
1800 kcal 68 zł
2000 kcal 73zł
2500 kcal 78 zł

Z cateringiem Dieta od Jutra otrzymasz wszystkie niezbędne produkty w swojej diecie prosto do domu za najbardziej przystępną cenę, jaką możesz znaleźć na rynku. Chcemy, aby korzystanie z naszych dostaw było dla Ciebie jak najkorzystniejsze. Dlatego oferujemy szereg elastycznych opcji dostosowanych do Twoich potrzeb. Nie pobieramy opłat wpisowych i dodatkowych kosztów za dowóz. Po prostu zamawiasz posiłki na określony czas i po jego upływie możesz wprowadzać zmiany, by wypróbować różne plany diet.

Od czego zależy koszt diety pudełkowej?

Kwestia ceny cateringu dietetycznego jest zależna od kilku czynników. Przede wszystkim zależy od jakości serwowanych posiłków. Nasze diety układane są przez najlepszych dietetyków i przygotowywane przez wyśmienitych kucharzy z doskonałych surowców i produktów, dlatego ich cena jest adekwatna do utrzymania wysokiej jakości.

Poza tym cena diety pudełkowej w Dieta od Jutra zależy od jej rodzaju. Do wyboru masz trzy opcje:

  • dieta standard
  • dieta wege
  • dieta sport.

Każdą z powyższych diet możesz wybrać w dopasowanym do swoich potrzeb zapotrzebowaniu kalorycznym. W przypadku diety standard i wegetariańskiej do wyboru masz opcję 1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal oraz 2500 kcal. Do diety sport dołączyliśmy wartościowe posiłki, które dostarczają nawet 3000 kcal.

Cena naszego cateringu dietetycznego zależy również od czasu, na jaki ją zamówisz. Minimalnie możesz zamówić posiłki na 3 dni. Jednak im dłużej, tym taniej, dlatego zachęcamy do wyboru opcji powyżej 20 dni.

Ile kosztuje dieta pudełkowa w cateringu Dieta od Jutra?

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje dieta pudełkowa? To zależy od wybranego planu diety i okresu dostarczania przez nas posiłków pod Twoje drzwi.

Dieta standardowa jest najprostsza, ale nie oznacza to, że jest banalna. Nasi dietetycy i kucharze dbają o to, aby posiłki były smaczne i zdrowe. W przypadku diety standard dla okresu 3-10 dni ceny mieszczą się w przedziale 35-41 zł. Powyżej 20 dni od 31 zł do 37 zł.

Dieta wegetariańska uwzględnia odpowiednio dobrane produkty bogate w białko. Nasi dietetycy są specjalistami w komponowaniu roślinnych jadłospisów. Dieta wege na krótszy okres to ceny od 35 zł do 41 zł, a przy zamówieniu na dłużej od 31 zł do 37 zł. 

Natomiast dieta sport to koszt od 43 zł do 51 zł na okres 3-19 dni lub na dłużej od 39 zł do 47 zł. Obejmuje 5 pełnowartościowych posiłków dziennie, których skład został starannie opracowany z myślą o osobach bardzo aktywnych fizycznie.

Ostateczna cena każdej diety uzależniona jest od wartości kalorycznej posiłków, którą możesz ustalić za pomocą kalkulatora dostępnego na naszej stronie internetowej.

Czy zestawy posiłków Dieta od Jutra są warte swojej ceny?

Dochodzimy teraz do bardzo ważnego pytania: czy zestawy posiłków są tego warte? Biorąc pod uwagę, że catering dietetyczny Dieta od Jutra jest wyjątkowo ekonomiczny, mówimy zdecydowanie TAK! Ograniczysz wydatki i oszczędzisz naprawdę sporo pieniędzy w porównaniu z regularnym robieniem zakupów w sklepach spożywczych i chodzeniem do restauracji. Nie wierzysz? Wystarczy, że zrobisz małą analizę cen. My już ją zrobiliśmy i dokonaliśmy badania porównawczego wydatków na zamówioną u nas dietę pudełkową oraz tradycyjne zakupy.

Analizując koszty, które na catering dietetyczny przeznaczają nasi klienci w porównaniu z kosztami tych, którzy robią zakup w ogólnodostępnych sklepach spożywczych, ustaliliśmy, że w Dieta od Jutra oszczędzasz nawet kilka złotych dziennie! W skali miesiąca to daje oszczędności nawet kilkuset złotych! Wystarczy, że zobaczysz, jak bardzo są urozmaicone nasze posiłki i przełożysz to na produkty, które musiałbyś kupić do ich przygotowania. W konsekwencji wyjdzie na to, że za zakupy w sklepie trzeba zapłacić pokaźny rachunek i jeszcze zmagać się z monotonnymi zapasami. Tymczasem w Dieta od Jutra posiłki są urozmaicone i odpowiednio zbilansowane. 

Wybierając posiłki w Diecie od Jutra, sprawiasz, że Twój żołądek jest zdrowo najedzony, a portfel pełny oszczędności!