10 grudnia, 2021

Czym wyróżnia się nasza dieta pudełkowa wege na tle innych cateringów?

Wykluczanie mięsa z diety to coraz popularniejsza praktyka. Z tego powodu cateringi dietetyczne oferują specjalne plany żywieniowe w wersji wegetariańskiej. Bazują one głównie na warzywach, owocach oraz nabiale. Czym nasza dieta wege różni się od pozostałych dostępnych na rynku? Dlaczego warto zdecydować się na wegetariański catering dietetyczny?

Dieta skomponowana przez specjalistów

Catering dietetyczny wege oferowany przez naszą firmę jest komponowana przez specjalistów. Są to dietetycy, którzy dbają o odpowiednie zbilansowanie poszczególnych składników. W przypadku diet wegetariańskich ma to ogromne znaczenie. Konieczne jest bowiem zadbanie o to, by w skład potraw wchodziła wystarczająca ilość białka. Trzeba zadbać także o dostarczenie wszystkich tych składników, które na ogół spożywa się wraz z mięsem.

Nasz wege catering bazuje na warzywach, owocach, orzechach i nabiale. Jest on skomponowany w sposób bardzo różnorodny, dlatego nie nudzi się nawet po kilku tygodniach. Wege dietę pudełkową znajdziesz w następujących wariantach:

  • 1500 kcal,
  • 1800 kcal,
  • 2000 kcal,
  • 2500 kcal.

W naszych potrawach pojawia się dużo roślin strączkowych, jajek, orzechów i nabiału. Pozwalają one na doskonałe zastąpienie mięsa. Przygotowujemy dania z wykorzystaniem świeżych owoców oraz warzyw. Dbamy o to, by były pełne składników odżywczych, a jednocześnie odpowiednio sycące i smaczne. Każdego dnia możesz liczyć na zupełnie inne dania, które Ci się nie znudzą.

Ciekawe potrawy idealne dla wegetarian

Catering wegetariański nie musi być nudny. Wręcz przeciwnie, jest on komponowany w taki sposób, by zachęcić do takiego sposobu żywienia, a jednocześnie nie znudzić się po kilku dniach. Stosujemy wysokiej jakości składniki, dzięki czemu nasze potrawy smakują niepowtarzalnie. Bardzo często w diecie pojawiają się smoothie, koktajle czy sałatki z nietypowymi składnikami. Stawiamy na produkty sezonowe, dlatego dostępne potrawy zmieniają się w zależności od pory roku.

Różnorodne potrawy z wykorzystaniem wysokiej jakości składników trafiają w gusta nie tylko wegetarian, lecz także wszystkich osób, które chcą ograniczyć spożycie mięsa. Jest to bowiem doskonały sposób na poznanie nowych przepisów. Co ciekawe, dieta pudełkowa wegetariańska może pomóc z walką z dolegliwościami dotyczącymi takich chorób, jak np. cukrzyca.

Niektórym może wydawać się, że dieta wegetariańska wiąże się z ciągłym uczuciem głodu. Nic bardziej mylnego. Nasze posiłki są tak zaplanowane, że skutecznie nasycają na długie godziny. Tym właśnie nasz catering różni się od pozostałych. A wszystko to w bardzo atrakcyjnej cenie.

Dlaczego warto postawić na nasz catering wege?

Catering wege oferowany przez naszą firmę jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które stawiają na wysokiej jakości składniki i różnorodne potrawy. Największe zalety oferowanych dań to:

  • przygotowanie z wykorzystaniem wyselekcjonowanych składników,
  • skomponowanie w taki sposób, by były pełnowartościowe i sycące,
  • dopasowanie do potrzeb danego klienta,
  • inspiracje z kuchni świata i Polski.

Nasza dieta wegetariańska jest bogata w różnego rodzaju owoce i warzywa, często zestawione w nieoczywisty sposób. Pozwala na pokrycie dziennego zapotrzebowania energetycznego, a jednocześnie jest bardzo smaczna. Dbamy o dostarczenie odpowiedniej ilości poszczególnych składników odżywczych, całkowicie wykluczając mięso. Na naszej stronie znajdziesz specjalny kalkulator, za pomocą którego obliczysz swoje zapotrzebowanie kaloryczne. To doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy nie wiesz, jaki wariant diety wege warto wybrać.

Zamówione posiłki dostarczamy prosto pod wskazany adres w wielu polskich miastach, zanim obudzisz się o poranku. To bardzo wygodna opcja dla osób, które chcą przejść na dietę wegetariańską, ale nie lubią samodzielnie przygotowywać nowych potraw lub nie mają na to czasu. Dzięki cateringowi dietetycznemu możesz poznać nietypowe dania, które być może przekonają Cię do wykluczenia mięsa na stałe.