DIETA OD JUTRA
Poznaj nasze diety
Złóż zamówienie
Dieta standard

Dieta Standard

Najprostsza spośród naszych diet, co nie znaczy, że banalna. Znajdziesz tu zarówno tajskie curry jak i ziemniaki z koperkiem. Wszystko w odpowiedniej dla Ciebie ilości kalorii.

Sprawdź dietę
Dieta sport

Dieta Sport

Dieta dla ambitnych. Mniej makaronu, a więcej białka w postaci pysznego kurczaka, tofu czy łososia to idealne wsparcie dla Twoich sportowych treningów.

Sprawdź dietę
Dieta wege

Dieta Wege

Idealna dla tych, którzy pożegnali się ze smakiem sznycla i poszukują ciekawych rozwiązań, które pomogą im dostarczyć odpowiednią ilość białka w diecie.

Sprawdź dietę

Catering dietetyczny Bielsko

Każdy, kto chce stosować odpowiednio zbilansowaną dietę, wie, że posiadanie odpowiedniego planu może być prawdziwym wyzwaniem. Szczególnie żyjąc w mieście takim jak Bielsko-Biała, ​​które ma tak bogatą regionalną scenę kulinarną, może być trudno utrzymać odpowiednie zapotrzebowanie kaloryczne. Nie sprzyja temu także ciągłe życie w biegu, pośpiech i brak czasu na przemyślane zakupy oraz rozsądne przygotowywanie posiłków. Dlatego przedstawiamy Ci catering dietetyczny Dieta od Jutra. To najlepsza dietetyczna usługa gastronomiczna i dieta pudełkowa w Bielsku-Białej, która dostarcza posiłki do Twojego domu.

Najlepszy catering dietetyczny w Bielsku-Białej!

Codziennie w naszym centrum dietetycy i kucharze tworzą pyszne i zdrowe dania. Nasi kurierzy każdego ranka, zanim jeszcze się obudzisz, dostarczają Twoje posiłki na cały dzień bezpośrednio pod wybrany adres w Bielsku. Tworzymy dania na bazie najlepszych jakościowo produktów, które pomogą Ci przestrzegać zdrowej i zorganizowanej diety. To jest właśnie to, czego potrzebujesz, jeśli szukasz odżywiania dostosowanego do Twojego planu fitness, Twoich potrzeb zdrowotnych lub po prostu chcesz zapewnić swojemu organizmowi bardziej zbilansowaną i zdrową dietę każdego dnia.

Oferujemy trzy plany diety pudełkowej w Bielsku z pięcioma posiłkami dziennie, których kaloryczność dostosowujemy do zgłoszonego i zamówionego przez Ciebie wariantu. Dzięki cateringowi dietetycznemu Dieta od Jutra nie tylko będziesz miał więcej wolnego czasu na realizację swoich celów, ale także poczujesz się bardziej aktywny, zdrowy i szczęśliwy. Smaczne posiłki, których szukasz, są tak blisko Ciebie!

Dieta pudełkowa w Bielsku – co znajdzie się na Twoim stole?

W Dieta od Jutra oferujemy wiele opcji posiłków cateringu dietetycznego w Bielsku wykonanych ze świeżych składników. To one pomogą Ci osiągnąć cele sportowe, związane z odchudzaniem lub po prostu zadbać o racjonalne odżywianie. Od dań mięsnych po dania rybne, opcje wegańskie i specjalnie dostosowane do sportowców śniadania, przekąski, obiady i kolacje. Wszystkie nasze zdrowe dania zmieniają się sezonowo, aby zapewnić, że Twoja dieta nigdy nie będzie nudna. Każdy wyselekcjonowany posiłek jest poddawany ścisłej kontroli specyfikacji przez naszych doświadczonych kucharzy i dietetyków.

Możesz cieszyć się rozmaitymi posiłkami bez żadnych kłopotów. Dzięki naszym szybkim opcjom dostawy codziennie rano doręczymy Ci jedzenie! Masz do wyboru trzy opcje diety pudełkowej w Bielsku-Białej:

  • Dieta standard – to proste, smaczne posiłki, ale też nie znaczy, że banalne. Znajdziesz tu zarówno tajskie curry, jak i ziemniaki z koperkiem. Jest uniwersalna, zawiera dania mięsne, rybne, dużo warzyw i owoców.
  • Dieta wege – stworzona specjalnie dla tych, którzy pożegnali się ze smakiem mięsa i szukają ciekawych rozwiązań w diecie pudełkowej. Zadbaliśmy o to, aby obecne w niej posiłki dostarczyły Ci odpowiednią ilość białka. Znajdziesz w niej dużo orzechów, owoców, warzyw oraz jajka i nabiał w formie pysznych dań na ciepło, sałatek, koktajli i smoothie.
  • Dieta sport – to dieta dla ambitnych, która zawiera 5 pełnowartościowych posiłków bogatych w witaminy, minerały, węglowodany, białko i substancje odżywcze. Mniej makaronu, a więcej białka w postaci pysznego kurczaka, tofu czy łososia będzie idealnym wsparciem dla Twoich sportowych treningów piłkarskich, kolarskich, fitness itd.

Oczywiście wszystkie posiłki w każdej z diet dopasowujemy do odpowiedniej dla Ciebie ilości kalorii, którą musisz wskazać przy zamówieniu.

Pyszny catering dietetyczny w Bielsku czeka na Ciebie!

Jeśli, podobnie jak wielu innych, masz trudności ze znalezieniem czasu na przygotowanie świeżych posiłków, które będą wspierać Twój organizm, nasz catering dietetyczny jest dla Ciebie wygodną i opłacalną opcją. A co więcej, oferujemy usługę dostawy posiłków na terenie całego Bielska bezpośrednio pod wskazany adres!

Jesteś gotowy, aby rozpocząć dietetyczny program żywieniowy i zadbać o kondycję swojego organizmu? Zadzwoń do nas dzisiaj, by poznać szczegóły lub złóż zamówienie na wybraną dietę przez formularz na stronie internetowej!