31 sierpnia, 2021

Czy catering dietetyczny może być tani?

Bez względu na porę dnia i roku jedzenie jest bardzo ważną częścią codzienności. Śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja to pięć posiłków, bez których Twój organizm nie będzie prawidłowo funkcjonował. Jeśli do tego dołożysz kwestię ich wartości odżywczej, uzyskasz kompleksowy przepis na odpowiednio zbilansowaną dietę. Właśnie – zbilansowaną i zdrową – a to często kojarzy się z przerażająco wysokimi cenami. Zawsze jednak masz możliwość zamówienia gotowych posiłków w diecie pudełkowej. Czy taka opcja jest opłacalna? Czy można zamówić tanio catering dietetyczny? Sprawdź!

Tani catering dietetyczny – czy to w ogóle możliwe?

Podczas gdy każda firma cateringowa jest bardzo zróżnicowana, przedsiębiorstwa zajmujące się typowym cateringiem dietetycznym uważane są zwykle za droższe. Może to dotyczyć niektórych firm cateringowych, które stawiają na duży zarobek od jednego klienta. Jeśli jednak taki dostawca będzie rozsądny, nie podwyższy ceny tylko po to, aby zarobić na kilku osobach. Firma, która dostarcza tanio dietę pudełkową, będzie stawiała na jakość swoich posiłków i zaufanie wielu klientów. A jak wiadomo więcej zamawiających = większe zyski. Dzięki temu koszty zamówienia pojedynczego cateringu nie są duże, bo zostają rozłożone na wiele osób.

W Dieta od Jutra stawiamy właśnie na zadowolenie wielu klientów, którzy po raz złożonym zamówieniu, chętnie do nas wracają po więcej. Mamy konkurencyjne ceny, ponieważ sprzyja nam jeden cel i misja – chcemy zadbać o kondycję organizmu jak największej liczby osób! Wiemy, jak trudno jest w dzisiejszych czasach utrzymać zdrową dietę, ile wysiłku wymaga przygotowywanie odpowiednio zbilansowanych posiłków i zrobienie do nich zakupów. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma na to czas. Wiemy też, że wiele osób zmaga się z deficytem lub nadmiarem spożywanych kalorii. Dlatego oferujemy najtaniej catering dietetyczny, który możesz dobrać w zależności od swoich upodobań żywieniowych oraz zapotrzebowania kalorycznego.

Czy dostępna tanio dieta pudełkowa jest zdrowa?

Kiedy przeanalizujesz zdrowe posiłki w porównaniu ze zwykłym cateringiem, owszem, może się okazać, że kosztują one nieco więcej. Wynika to z wysokiej jakości składników, których użyto do przygotowania Twoich posiłków. Wobec tego teraz pewnie się zastanawiasz, czy tani catering dietetyczny może być w ogóle zdrowy? Odpowiadamy: oczywiście, że tak! I nasz właśnie taki jest!

Dbamy o jakość składników, kładziemy nacisk na ich świeżość i odpowiednie pochodzenie. Nie wyobrażamy sobie tworzenia zdrowej diety pudełkowej bez wartościowych warzyw, owoców, orzechów, nasion, mięsa i nabiału. Oczywiście ostateczny dobór produktów zależy od rodzaju diety, jaką wybierzesz. Niemniej w każdej naszej opcji – diecie standard, wege lub sportowej – znajdziesz bardzo odżywcze produkty, z których nasi kucharze przygotowują równie smaczne dania.

Catering dietetyczny – cena, która NIE powali Cię z nóg

Bez względu na to, którą opcję diety wybierzesz, u nas dostaniesz catering dietetyczny najtaniej w swoim mieście. Cena diety standard i wege zaczyna się już od 31 zł dziennie, a diety sport od 39 zł za dzień. To niewiele, jeśli weźmiesz pod uwagę codzienne dostarczanie pięciu pełnowartościowych i przede wszystkim zróżnicowanych posiłków pod wskazany przez Ciebie adres. Ostateczny koszt ustalasz Ty sam – wybierając opcję uwzględnionych w posiłkach kalorii oraz okresu, na jaki złożysz zamówienie.

Dzięki naszemu taniemu cateringowi dietetycznemu unikasz:

  • spędzania godzin na robieniu zakupów, 
  • analizowania składów produktów spożywczych i czytania etykiet,
  • nadmiernych wydatków na jedzenie,
  • przygotowywania i gotowania posiłków,
  • spożywania nadmiaru kalorii.

My zadbamy o to, aby posiłki były odpowiednio zbilansowane i różnorodne. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by dostarczano do Ciebie zdrową i tanią dietę pudełkową. Jeśli więc chcesz przekonać się, że catering dietetyczny może być niedrogi, złóż zamówienie w przystępnej cenowo Diecie od Jutra!